Vítejte v diskuzním fóru určeném pro vzájemnou komunikaci "studánkaři". Abychom diskuzi na tomtu fóru udrželi ve zdvořilém a profesionálním duchu, dodržujte prosím následující pravidla. Nedodržování těchto pravidel může mít za následek smazání příspěvku, dočasné nebo dokonce trvalé zakázání účtu.

 1. Fórum je určeno zejména k výměně zkušeností mezi lidmi zabývajícími se ochranou vodních zdrojů a dále vše co s tím souvisí. Posláním fóra není reklamní server nabídek na super ubytování s vířivkou uprostřed Šumavy, kde za každých 10 nalezených šišek dostanete jeden žalud zdarma.
 2. Čtěte a hledejte než napíšete. Mnoho Vašich otázek již bylo zodpovězeno. Prohledejte nejprve fórum a ostatní materiály, vyhnete se tak opakování často kladených dotazů. Fórum podporuje hledání v existujících příspěvcích pomocí klíčových slov.
 3. Pro každé chybové hlášení nebo návrh prosím vytvořte samostatný příspěvek. Tím lze snadno na podnět reagovat a udržet vlákno zaměřené na vyřešení konkrétního problému.
 4. Vkládejte hlášení chyb, žádosti a komentáře do odpovídajících částí fóra: Problémy a jejich řešení, Návrhy na zlepšení a Obecná diskuse.
 5. Používejte titulky vystihující obsah tématu. Příklady špatných titulků: "Pomozte mi!", "Mám problém", "Našel jsem chybu", "Mám pár nápadů". Příklady správných titulků: "Ztratilo se dítě v lese", "Hlavní vedoucí vzal do zaječích", atd.
 6. Respektujte ostatní. V příspěvcích udržujte nápomocný a uctivý tón. Názory jsou vítány, ale nesmějí se stupňovat v hádky a hrubost.
 7. Držte se tématu. Příspěvky mimo probírané téma mohou být moderátory přesunuty, zamčeny nebo smazány.
 8. V příspěvcích dodržujte základní pravidla slušnosti. NEKŘIČTE, nepoužívejte přehnané množství emotikonů, znaků ! a ?, nadměrné a křiklavé fonty, atd.
 9. Vaše signatury musí být decentní. Omezte signatury v těle Vašich příspěvků na maximálně dvě krátké řádky, aby obsah vlákna zůstal snadno čitelný.
 10. Příspěvky, které jsou hanlivé, vulgární, výhružné, nenávistné, obscénní, sexuálně orientované, hrubé, agresivní nebo jakkoliv porušují jakékoliv zákony nejsou na tomto fóru přípustné.
 11. Spam bude ve fóru mazán bez varování a může mít za následek zakázání účtu. Za Spam se považuje vtíravá, nepříjemná a opakující se propagace a reklama.
 12. Moderátoři si vyhrazují právo kdykoliv a bez vysvětlování editovat nebo odstranit jakýkoliv příspěvek.
 13. Pro zdařilou registraci je potřeba mít zapnuté cookies.