1

Téma: "ticho po pěšině"

...koukám, že tady moc živo není. Ani další uživatelé nepřibývají. Čekal jsem, že nás tu bude podstatně více. Škoda, začalo to slibně  hmm   Asi to bude chtít nějakou další reklamu nebo odkazy z jiných stránek...

2

Re: "ticho po pěšině"

To je normální stav, lidi jsou většinou zvyklí jen informace vyzobávat než něco někam psát a aktivně se účastnit. Tedy - nic neočekáváného. Nicméně odkaz někam do horní lišty na eStudanky dám.

Beruna - www.beruna.cz

3

Re: "ticho po pěšině"

...takže dnes večer překonáme 4.600 záznamů  studánek a pramenů... Čímpak hezkým nás asi "adminové" překvapí...???     (M-777)

4

Re: "ticho po pěšině"

Ano 4600 zaznamu prekroceno bylo, ale na kazdych 100 novych zaznamu prekvapeni nemame smile. Leda tak ze uplne dole na strance si muzete precist jak dlouho trvalo, nez se stranka sestavila smile. Pro vetsinu takove cislo uplne k nicemu.

Beruna - www.beruna.cz

5 Naposledy upravil: MIREK-777 (2012-02-21 22:44:47)

Re: "ticho po pěšině"

Žádné  ""...číslo k ničemu...""   (čas načítání stránky uvedený úplně dole)  Pro technické fajnšmekry (popř. další fanatiky) velmi důležitý cool a potřebný údaj!  Děkujeme za překvapení k 4600.záznamu v registru...        big_smile         (M-777)

6

Re: "ticho po pěšině"

Blahopřejeme  eSTUDÁNKÁM  ke stále rostoucí armádě registrovaných   wink   Přehoupli jsme se přes 60 !    (((MIREK-777)))

7

Re: "ticho po pěšině"

Dobrý den, víte o tom, že zítra, t.j. čtvrtek 22.03.2012 je MEZINÁRODNÍ DEN VODY? Co na to ADMINI a MODERÁTOŘI? Nestálo by zato upozornit na tento svátek VODY nějakým pojednáním o vodě, o tom že více než jedna MILIARDA lidí na naší planetě nemá přístup k pitné vodě, o tom jak roste cena pitné vody (nejen u nás), o tom jaká vzácná je to tekutina, o tom jak bychom si ji měli vážit..... Arg.

8

Re: "ticho po pěšině"

Ano vime o tom, ale ani jeden nejsme spisovatel slohovych cviceni, navic pojednani o vode se urcite na internetu da najit desitky. Ze by si ji lide meli vazit, na to se snazime upozornit po celou dobu existence projektu Narodniho registru a kampane Zachranme studanky. Tedy nic specialniho skutecne nechystame, jen beznou cinnost aktualizace a schvalovani novych zaznamu.

Beruna - www.beruna.cz

9

Re: "ticho po pěšině"

A dnes je svatováclavský svátek.

10

Re: "ticho po pěšině"

Pokecat je nejlíp v hospodě.Hlavně aby přibývali studánky.