1

Téma: kvalita vody ve studánkách

Chtěl bych pomoci v analýzách kvality pitné vody ve studánkách s využitím Strukturálních fondů EU název - Léčivé a svaté vody. Projekt by spočíval v kompletních analýzách (mikrobiologie, chemie, radiologie) jejich prezentaci na zastřešených informačních tabulích. Výsledky by se daly využít na rozvoj turistického ruchu a obnovení soukromých léčeben, které byly v době 1. republiky v provozu.

Pavel Buchta http://www.estudanky.eu/forum/img/smilies/smile.png

2

Re: kvalita vody ve studánkách

V zasade nejsme proti, jen potrebujeme nejake blizsi predstavy o nasem moznem budoucim zapojeni -> prosim o odeslani na info@estudanky.eu

3

Re: kvalita vody ve studánkách

Zdravim studankove nadsene! Jsem tu novy a tak se orientuji. Toto tema mne zaujalo a rad bych s timto moznym projektem spolupracoval. Myslim ale, ze je treba hned v uvodu rict, ze ty analyzy by se musely delat tak, aby byly stale aktalni.Tesim se na debatu!
Petr Sobol

4

Re: kvalita vody ve studánkách

myslím že nějaké info by se hodilo i na fóru pro případné nadšence ochotné se do něčeho pustit .. nejen na mail autorům webu (pokud neplánují udělat nějaký srozumitelný výtažek a přehled)

Orxion

5

Re: kvalita vody ve studánkách

Zadna jina komunikace na toto tema, nez je v tomto vlaknu neprobehla. Zadne blizsi predstavy autora pripadneho projektu nezname.

Beruna - www.beruna.cz